AOL Batı Avrupa Proğramı 3. Dönem Ders Seçme İşlemleri Başladı

Okunma AOL Batı Avrupa Proğramı 3. Dönem Ders Seçme İşlemleri Başladı Okunma Sayısı Yorumlar AOL Batı Avrupa Proğramı 3. Dönem Ders Seçme İşlemleri Başladı Yorumlar Tarih AOL Batı Avrupa Proğramı 3. Dönem Ders Seçme İşlemleri Başladı Eklenme Tarihi

Benzer Konular

AOL Batı Avrupa Proğramı 3. Dönem Ders Seçme İşlemleri Başladı

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı 2012-2013 II. Dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını Öğrenci No ve Şifre ile sisteme girip, Dönem Dersleri‘nden 2012_II‘yi seçerek görebilirsiniz.

 

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı öğrencileri 24-25 Ağustos 2013 tarihinde yapılacak olan 2012-2013 eğitim-öğretim yılı 3.dönem sınavı için derslerini 20 Mayıs 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar seçebileceklerdir. Seçtikleri derslerin  kitapları adreslerine gelene kadar derslerine buradan çalışabilirler. Ders seçme süresi bittikten sonra Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce gerekli kontroller yapılarak yanlış ders seçimleri (ortak ders varken seçmeli dersin seçilmesi gibi) düzeltilecek olup, hiç ders seçmeyen öğrencilerimizin dersleri de atanacaktır.

Ders seçme işlemini, Öğrenci No ve Şifrenizle sisteme girerek, “Ders Seçme ve Kayıt Yenileme” menüsü altındaki “Ders Seçme İşlemi” seçeneği ile yapabilirsiniz.

Not : Bilindiği gibi III. Dönem sınavlarına, sınav tarihinin ilk günü itibarıyla, 17 yaşını doldurmuş, 18 yaşından gün alan öğrenciler girebilmektedir. Bu kapsamda, Batı Avrupa Programı çerçevesinde yapılacak olan III. Dönem sınavlarına yalnızca,  Batı Avrupa Programı öğrencilerinden 23 Ağustos 1996 ve daha önce doğmuş olanlar girebileceklerdir.

Sınav sonucunuzu öğrenmek ve ders seçiminizi yapmak için tıklayın .(Yalnızca Batı Avrupa Programı Öğrencileri)

AOL Batı Avrupa Proğramı 3. Dönem Ders Seçme İşlemleri Başladı

Benzer Konular

  • 2014 YGS’de gizli şifre iddiası
  • AOL Batı Avrupa Programı 1. Dönem Sınvaları
  • AOL Mart 2014 Ders Seçimi
  • AOL Sınav Tarihleri Değişti
  • 2014 BAP Öğrencileri Ders Seçimi
  • 2014 AOL Ders Seçim İşlemleri!
  • Aöf Kayıtları İçin Son Tarih 25 Ekim
  • AOL 22 Eylül 2013 Ek Sınav Sonuçları